Hej moi drodzy! 🙂

Nowy Rok zaczął się już w piątek i o ile nie lubię tego dnia (podobnie jak Sylwestra) to składać życzenia uwielbiam. I to nawet bardzo, mimo że nie umiem, ponieważ moja kreatywność kończy się na zdaniu „wszystkiego dobrego w Nowym Roku”.

Niestety jest to prawda.

Głupio mi było jednak opuścić ten dzień zwłaszcza, że staram się wkroczyć na normalne i w miarę stabilne publikowanie nowych materiałów i utrzymywanie kont społecznościowych. Dlatego też stwierdziłam, że najlepszą rzeczą jaką mogę zrobić, to wstawić filmik o mottach, które pomogą w wypełnieniu postanowień na Nowy 2016 Rok 🙂

P.S. Jest ku temu jeszcze inny powód…

Pisałam ostatnio z moimi czytelnikami i widzami. Każdy z nich miał w głowie jakieś marzenie, tylko tak jakby był jakiś kłopot, który przeszkadzał w zrealizowaniu tego celu. Rodzina, świat dookoła, brak znajomości języka koreańskiego albo brak czasu na jego naukę…

Tak w skrócie jakaś masakra. Dlatego też chciałam pomóc jakoś i to jest drugi powód, dla którego nakręciłam ten filmik. Zapomniałam na końcu dodać tylko „kartki” aby mnie subskrybować i odwiedzić bloga, ale nie jest to najważniejsze.

Liczy się to, że ten rok będzie magiczny.

Musi taki być i koniec kropka. Dlatego też życzę Tobie i Twoim bliskim, aby wszystkie marzenia się spełniły i by każda trudna sytuacja nie wydawała się bez wyjścia.

Happy New Year Everyone! <3