Podejrzewam, że nie tylko w mojej szkole organizuje się spotkania ze sławnymi ludźmi – aktorami, sportowcami oraz pisarzami. Jedne osoby znamy dokładnie i interesuje nas ich twórczość bądź też osiągnięcia, a na spotkania z niektórymi postaciami idziemy znudzeni i tak też przez cały czas się zachowujemy.

Zauważyłam jednak, że nawet jeśli dziedzina, którą zajmuje się sławna osoba nie podchodzi pod nasze zainteresowania, to z takich spotkań można wynieść wiele wartości takich jak np. motywacja do pracy czy też historia o sukcesie danej osoby.

Jak szukać takich wartości?

Wartości, cytaty oraz pomysły na swoje życie można znaleźć w każdym zdaniu. Wystarczy po prostu słuchać uważnie i jeśli jakaś myśl czy też koncepcja utkwiła nam w pamięci, trzeba po prostu zmienić ją pod nasze potrzeby czy też zainteresowania.

Czy tylko sławni Ludzie mogą inspirować?

Odpowiedź brzmi nie! Inspirować i zmieniać czyjeś życie może każdy i to jest w tym wszystkim najlepsze 🙂

W moim wypadku wiele inspiracji czerpię ze słów moich rodziców oraz brata. Wiem, że wydaje się to być bardzo niemodne oraz w pewien sposób naiwne, ale zawdzięczam tym osobom bardzo dużo. Gdyby nie ich pomoc, wsparcie i motywacja, nie prowadziłabym kanału na YouTube oraz bloga 🙂

Moje ostatnie przemyślenia ze spotkań ze sławnymi ludźmi

„Ostatnie” w tym znaczeniu jako takie, które miałam niedawno. Do mojej szkoły (a dokładniej do budynku współpracującego z liceum, do którego uczęszczam) przyjechał aktor Zbigniew Waleryś. Po spotkaniu z nim, a dokładniej po słowach, które wypowiedział po spektaklu, uświadomiłam sobie jaki kierunek muszę obrać jeśli chodzi o mój kanał na Youtube.

Liczba wszystkich wyświetleń moich filmików przekroczyła ponad 100 000, więc chcę kontynuować dalej to, co jak widać wychodzi mi dość dobrze. Chcę Was, jako moich czytelników/widzów zaskakiwać przez cały czas czymś nowym i świeżym. W nowej formie, w starej formie, w sposób taki, by nie tracić Waszej uwagi.

Keitah 100 000 subskrybcji

Zawsze pojawiało się u mnie tylko jedno pytanie – w jaki sposób to osiągnąć? Dopiero słowa wypowiedziane po tym występie uświadomiły mi jak mam to zrobić.

Podobne przemyślenia miałam po spotkaniu z aktorem Bronisław Cieślakiem. Na tym spotkaniu byłam nie tylko słuchaczem, ale i również fotografem 🙂 Na sam koniec, gdy robiłam zdjęcia pamiątkowe dla innych słuchaczy, aktor wskazał na mnie palcem i powiedział „i to jest prawdziwy fotograf”.

Uznanie osoby tak sławnej zainspirowało mnie, bym dalej rozwijała się w dziedzinie fotografii. Nawet jeśli zdjęcia, które zrobiłam podczas tego eventu nie były idealne, widzę sporą poprawę jeśli chodzi o jakość robionych przeze mnie zdjęć.

Nikt nie urodził się mistrzem, więc potrzeba czasu, by nim się stać.

Na jakie spotkanie obecnie czekam?

Obecnie czekam na spotkanie z osobą, która motywuje mnie jak nikt inny. Jest to amerykański YouTuber, który będzie w trasie po całej Europie. Do Polski niestety nie zawita, ale pojadę na jego występ do Manchesteru w Wielkiej Brytanii. O kim mowa?

O Markiplierze. Jest to jeden z moich ulubionych twórców jeśli chodzi o amerykańską stronę YouTube’a i nie mogę się doczekać, aż zobaczę go na żywo. Gdybym mogła z nim porozmawiać choćby na chwilę, jako pierwsze słowa powiedziałabym „dziękuję”. Jego filmiki są ze mną praktycznie w każdej chwili, gdy nie wiem co mam ze sobą zrobić, gdy tracę motywację do nauki oraz do tworzenia treści na moje własne kanały społecznościowe.

Podsumowanie

Inspiracji oraz motywacji warto szukać w każdej jednej małej czynności. Nawet w takiej, która może wydawać się monotonna oraz nic nie wnosząca do naszego życia. Kiedy otworzymy oczy i zaczniemy szukać takich drobnych bodźców do akcji, będzie nam o wiele prościej wyciągać pozytywne wnioski z nawet negatywnych wydarzeń.

Ciekawa jestem Waszego zdania na ten temat <3

Do następnego postu <3

Może Ci się również spodobać: