Aplikacje do nauki japońskiego

aplikacje do nauki japonskiego

Hej wszystkim, z tej strony Keitah! W dzisiejszym poście pokażę Wam aplikacje do nauki języka japońskiego, które znajdziecie w App Store oraz w Google Play 🙂 Są to głównie aplikacje, którą mają służyć jako powtórka na egzamin z japońskiego, ale można z nich korzystać również po to, by sprawdzić swoje siły w tym języku 🙂

Aplikacje do nauki japońskiego

Na ten temat zrobiłam filmik na moim kanale językowym. Jeśli obejrzeliście go do końca to wiecie, że w tym filmiku skupiłam się głównie na aplikacjach dostępnych na system IOS. W jednym z następnych filmików będą aplikacje dostępne głównie na Androida. Często zwracam uwagę na to, że dana aplikacja nie jest dostępna na inny system, więc stąd też takie rozróżnienie.

Poniżej jednak podam Wam linki do aplikacji, które podałam w tym filmiku. Linki będą głównie prowadzić do App Store, ale jeśli aplikacja będzie dostępna również na Androida to podam również link do Google Play.

Pisałam również o aplikacjach, które pomagają w nauce hiragany i katakany. W tym poście znajdują się aplikacje dostępne i na Androida, i na IOS.

Aplikacje do nauki japońskiego, z których korzystam na iPhone

aplikacje do nauki japońskiego
aplikacje do nauki japońskiego

Wersje na Android

Niestety większość aplikacji nie jest jednak dostępna na ten system 🙁 Znalazłam tylko te aplikacje, ale jeśli jednak którąś pominęłam to napisz mi proszę o tym w komentarzu 🙂


Moi drodzy, to byłoby na tyle 🙂 Mam nadzieję, że aplikacje, które przedstawiłam i w filmiku, i w poście przypadną Wam do gustu 🙂 Aplikacji do nauki japońskiego jest dość dużo i podejrzewam, że ten post zawiera dopiero tylko jedną malutką część aplikacji, które dostępne są do nauki japońskiego 🙂

Mam nadzieję, że zobaczymy się w następnym poście!

Może Ci się również spodobać:

Ucz się języka obcego z Keitah!

Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw lub wzbogacić to, co już potrafisz, by lepiej się porozumiewać?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, z chęcią pomogę Ci przejść zarówno przez słownictwo, jak i gramatykę, by język nie był już dla ciebie obcy oraz by żadna rozmowa nie była stresująca.

Możesz się ze mną uczyć kilku języków obcych na zajęciach indywidualnych lub grupowych! Zajęcia są dostosowane pod Ciebie i Twoje zainteresowania oraz sposób nauki. W taki sposób możesz uczyć się ze mną:

Atmosfera na zajęciach

Zajęcia prowadzę w w przyjaznej i często zabawnej atmosferze. Ze mną nie tylko można pożartować na wiele tematów, ale też pozachwycać się utworami muzycznymi, wymienić się propozycjami filmów do obejrzenia oraz podyskutować na temat tego, jak przyswoić trudniejsze słówka, by stały przed tobą otworem i już nigdy nie sprawiały trudności.

Jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach skupiamy się na najważniejszych zwrotach i słówkach, dzięki czemu bardzo szybko możesz opanować język i przekroczyć bariery w mówieniu. Podczas zajęć na bieżąco zapisuję wymowę zdań oraz wyrazów i rozbrajam je na części pierwsze razem z uczniem, by stało się ono dla niego jasne i czytelne.

Więc jak, zdecydujesz się na naukę języka obcego z Keitah? 🙂

Picture of Keitah

Keitah

Nazywam się Kasia Flamma i prowadzę szkołę językową, w której nauczam angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i koreańskiego. Języki obce oraz efektywne metody nauki są moją pasją, którą chcę dzielić się z innymi!

Czy chcesz nauczyć się języka obcego?

Sprawdź całą ofertę kursów indywidualnych oraz samodzielnych.

Zapisz się do newslettera!

Poznaj najlepsze triki na naukę języków obcych i recenzje materiałów do nauki!

Cześć! Miło mi, że jesteś na mojej stronie! Znajdziesz tutaj inspirację do nauki języków obcych oraz motywację do radzenia sobie z codziennością. Prowadzę kanał na YouTube, gdzie staram się robić to samo – inspirować, motywować i dawać dobre rady na temat nauki języków obcych.

E-mail: ja@keitah.pl