Letnie kursy językowe

Nauka języka i kultury podczas wakacji? To możliwe podczas zajęć letnich!

ANGIELSKI

NIEMIECKI

HISZPAŃSKI

KOREAŃSKI

Ucz się z Keitah na letnich kursach językowych!

Szukasz innych kursów do nauki innych języków obcych? Zobacz naszą ofertę.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Podczas letnich kursów językowych poznajesz kulturę danego kraju i uczysz się najważniejszych zwrotów i wyrażeń oraz słownictwa, które będą przydatne w Twojej dalszej nauce języka obcego. Na życzenie grupy zajęcia mogą również skupiać się wokół najtrudniejszych do tej pory zagadnień gramatycznych.

GRUPY 3 OSOBOWE

Małe grupy 3 osobowe to gwarancja aktywnego uczestnictwa w zajęciach i większej swobody na zajęciach. Produktywnie korzystasz z lekcji i uczysz się języka obcego bez przeszkód.

CZAS TRWANIA KURSU - 27 LEKCJI

Kursy letnie to intensywna nauka języka obcego 2 razy w tygodniu na 27 lekcjach od początku czerwca do końca sierpnia. Każde 60-minutowe zajęcia są pełne słownictwa, gramatyki i ciekawostek kulturowych, które przeniosą Cię do kraju, którego języka się uczysz! 

WSZYSTKIE MATERIAŁY W CENIE

Na zajęciach otrzymasz wszystkie materiały, które będą potrzebne do Twojej nauki. Oprócz tego będziesz potrzebować tylko zeszyt i coś do pisania, by robić notatki.

START NOWEJ EDYCJI - czerwiec 2024

Na zajęcia możesz zapisać się już teraz, by od czerwca na spokojnie poznawać kulturę i język obcy!

KTO PROWADZI ZAJĘCIA?

Zajęcia prowadzone są z Keitah, właścicielką szkoły. Uwielbia języki obce i tą pasją chce się dzielić z innymi. Dowiedz się więcej.

DARMOWE SPOTKANIE INFORMACYJNE

Chcesz upewnić się, że zajęcia są właśnie dla Ciebie? Zapisz się na darmowe spotkanie, gdzie poznasz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania! Dowiedz się więcej.

KOSZT ZAJĘĆ

CO MIESIĄC (3 RATY)

1 LEKCJA 60-MINUTOWA ZA 40ZŁ
360zł
  • 2 LEKCJE 60 MINUTOWE W TYGODNIU
  • WSZYSTKIE MATERIAŁY W CENIE
  • ZAJĘCIA W 3 OSOBOWYCH GRUPACH
  • KURS OD POCZĄTKU CZERWCA DO KOŃCA SIERPNIA
  • ZAJĘCIA 100% ONLINE PRZEZ SKYPE

CAŁOŚĆ + RABAT 5%

1 LEKCJA 60-MINUTOWA ZA 38ZŁ
1080
1026zł
  • 2 LEKCJE 60 MINUTOWE W TYGODNIU
  • WSZYSTKIE MATERIAŁY W CENIE
  • ZAJĘCIA W 3 OSOBOWYCH GRUPACH
  • KURS OD POCZĄTKU CZERWCA DO KOŃCA SIERPNIA
  • ZAJĘCIA 100% ONLINE PRZEZ SKYPE

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na kontakt ze strony szkoły! W przeciągu 1 dnia roboczego otrzymasz szczegółowe dane dotyczące rozpoczęcia kursu tak jak i wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia nauki. Jeśli nie masz takiej wiadomości, sprawdź, czy nie trafiła ona przez przypadek do spamu.

Cześć! Miło mi, że jesteś na mojej stronie! Znajdziesz tutaj inspirację do nauki języków obcych oraz motywację do radzenia sobie z codziennością. Prowadzę kanał na YouTube, gdzie staram się robić to samo – inspirować, motywować i dawać dobre rady na temat nauki języków obcych.

E-mail: ja@keitah.pl