Najczęściej zadawane pytania

Kto pyta, nie błądzi. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie kursów!

Ile kosztują zajęcia?

Cena zajęć uzależniona jest od kursu, który wybierzesz. Dokładne ceny znajdziesz na stronie poszczególnego kursu. Cena nie zmienia się w związku z wyborem konkretnego języka obcego.

Kto może się zapisać na lekcje?

Każdy, kto chce się uczyć i ma połączenie z Internetem może zapisać się na lekcje. Nie ma żadnych limitów wiekowych, dzieci już od 4 roku życia mogą się uczyć na zajęciach.

Kiedy rozpoczynają się zajęcia?

Każdy z kursów grupowych ma inną datę rozpoczęcia, więc najlepiej jest sprawdzać aktualne daty startu kursów na poszczególnej stronie kursu. Zajęcia indywidualne mogą rozpocząć się w dowolnym miesiącu.

Jak wyglądają lekcje?

Zajęcia przeprowadzane są poprzez platformę Skype. Podczas lekcji ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe i poznajemy kulturę danego kraju. Każda lekcja przygotowana jest indywidualnie do predyspozycji, możliwości i chęci ucznia lub grupy, by osiągać efekty w nauce języka obcego

CZY MUSZĘ KUPOWAĆ DODATKOWE MATERIAŁY?

Wszystkie materiały na zajęcia przekazywane są w trakcie lekcji, więc nie trzeba kupować podręczników. Przyda się natomiast zeszyt i coś do pisania.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na stronie poszczególnych kursów znajdziesz formularz kontaktowy. Wysłanie formularza nie jest zobowiązujące do uczestnictwa w kursie, dopiero po kontakcie ze szkołą decydujesz, czy chcesz wziąć udział w zajęciach.

Czy będzie możliwość nauki innych języków obcych?

Jak na chwilę obecną możesz się ze mną uczyć angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i koreańskiego, ale w przyszłości będą dostępne również inne języki obce

Czy jest możliwość rozmowy przez skype zanim zdecyduję się na zapisanie się na zajęcia?

Oczywiście! Przed zapisem na zajęcia możemy umówić się na 15 minutowe spotkanie na Skype. Podczas tego spotkania odpowiem na wszystkie pytania oraz pokażę, w jaki sposób przeprowadzane są zajęcia. Taka rozmowa jest bezpłatna i możesz umówić się na taką rozmowę poprzez formularz kontaktowy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Czy jest możliwe przygotowywanie do matury rozszerzonej, jeśli mój obecny poziom nie jest zbyt wysoki?

Do odważnych świat należy! Zajmuję się przygotowaniem do matury rozszerzonej i nie ma tutaj znaczenia, jaki jest Twój poziom wyjściowy. Jeśli więc dopiero zaczynasz, a masz rok do matury, bez problemu podejmę się przygotowania Cię do matury i pokierowania, jak szybko nauczyć się języka obcego, by uzyskać dobry wynik na egzaminie.

Czy jest możliwość indywidualnej wyceny zajęć?

Jeśli potrzebujesz mniej lub więcej zajęć i żaden z pakietów zaprezentowanych na stronie nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się ze mną i postaram się pomóc i zaproponować indywidualną ofertę.

CZY MOGĘ SIĘ UCZYĆ, JEŚLI MAM ZDIAGNOZOWANE KŁOPOTY Z NAUKĄ?

Od efektywnego posługiwania się językiem obcym nic nie może przeszkodzić, więc kłopoty z nauką nie są żadnym przeciwskazaniem do zajęć. Każdy przypadek jest też inny tak jak i każde jedne zajęcia indywidualne, więc damy radę! 

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Cześć! Miło mi, że jesteś na mojej stronie! Znajdziesz tutaj inspirację do nauki języków obcych oraz motywację do radzenia sobie z codziennością. Prowadzę kanał na YouTube, gdzie staram się robić to samo – inspirować, motywować i dawać dobre rady na temat nauki języków obcych.

E-mail: ja@keitah.pl