Ulubieńcy miesiąca

Językowi ulubieńcy miesiąca jest to seria na moim językowym kanale YouTube, która chodziła za mną już od dawna. Mój pomysł udało się zrealizować dopiero niedawno, ale mam nadzięję, że seria przypadnie Wam do gustu 🙂 W filmikach z tej serii będę mówiła między innymi o słowach, sposobach nauki oraz materiałach do nauki, które spodobały mi się w danym miesiącu. Nie będą to recenzje, ale krótkie wzmianki, z których później będę tworzyć filmiki jeśli tylko będzie ktoś zainteresowany.

Podejrzewam, że na wielu kanałach widzieliście podobne serie. Najczęściej związane one były z kosmetykami, więc pojawiła mi się tu ?nisza?, którą mogłabym zapełnić. W końcu nie tylko kosmetyki mogą być ulubione 😉 Nie chcę, by języki obce kojarzyły się ludziom tylko i wyłącznie z nudnymi zajęciami oraz frustracją, a myślę, że taka seria może mi pomóc w osiągnięciu celu 🙂

Zachęcam Was również do udostępniania filmików z tej serii, by fanów języki obcej było jeszcze więcej 🙂

Ulubieńcy miesiąca a wygląd

To jest pierwszy filmik w mojej nowej fryzurze, która marzyła mi się od dawna. Jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ o wiele lepiej wychodzę teraz na zdjęciach, a rozjaśniane końce w pewien sposób zmuszają mnie do częstszej pielęgnacji moich włosów.

Moi drodzy, to byłoby na tyle w dzisiejszym filmiku. Dziękuję za każdy komentarz i łapkę w górę i mam nadzieję, że pomysł na serię się Wam bardzo spodoba 🙂 Jeśli masz jakiś pomysł, co mogłabym dodać do kategorii, to podziel się tym proszę w komentarzu tutaj, albo i na YouTube 🙂

Do następnego postu!

Może Ci się również spodobać:

Ucz się języka obcego z Keitah!

Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw lub wzbogacić to, co już potrafisz, by lepiej się porozumiewać?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, z chęcią pomogę Ci przejść zarówno przez słownictwo, jak i gramatykę, by język nie był już dla ciebie obcy oraz by żadna rozmowa nie była stresująca.

Możesz się ze mną uczyć kilku języków obcych na zajęciach indywidualnych lub grupowych! Zajęcia są dostosowane pod Ciebie i Twoje zainteresowania oraz sposób nauki. W taki sposób możesz uczyć się ze mną:

Atmosfera na zajęciach

Zajęcia prowadzę w w przyjaznej i często zabawnej atmosferze. Ze mną nie tylko można pożartować na wiele tematów, ale też pozachwycać się utworami muzycznymi, wymienić się propozycjami filmów do obejrzenia oraz podyskutować na temat tego, jak przyswoić trudniejsze słówka, by stały przed tobą otworem i już nigdy nie sprawiały trudności.

Jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach skupiamy się na najważniejszych zwrotach i słówkach, dzięki czemu bardzo szybko możesz opanować język i przekroczyć bariery w mówieniu. Podczas zajęć na bieżąco zapisuję wymowę zdań oraz wyrazów i rozbrajam je na części pierwsze razem z uczniem, by stało się ono dla niego jasne i czytelne.

Więc jak, zdecydujesz się na naukę języka obcego z Keitah? 🙂