Wyniki matury

Hej wszystkim, z tej strony Keitah! Czerwiec, czyli oczekiwanie na wyniki matury… Z mojego Instagrama dowiedzieliście się, że czerwiec nie był dla mnie dobrym miesiącem jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Ciągle byłam chora, a w dodatku odnowiła się moja choroba lokomocyjna, na którą cierpiałam jako dziecko. Było jednak kilka ciekawych i miłych rzeczy, które zdarzyły się w ostatnim miesiącu i o tym jest dzisiejszy post oraz filmik 🙂

Oto filmik o językowych ulubieńcach, który opublikowałam na moim kanale językowym. Opowiedziałam tutaj ze szczegółami o tym, co było dla mnie najważniejsze w tym miesiącu i co najbardziej mi się podobało. Zwróciłam również uwagę na wydarzenia, które miały się odbyć w tym miesiącu i pośrednio wiązały się z językami obcymi.

Jest jednak jedna kwestia, którą chciałabym opisać odrobinę szerzej niż zrobiłam to w filmiku. Chodzi o mój wynik matury. Wiem, że trzymaliście za mnie kciuki, za co bardzo dziękuję! Jak widać opłaciło się, ponieważ patrząc statystycznie to ze wszystkich przedmiotów uzyskałam średnią 81%, a z czterech egzaminów na siedem mam ponad 90%.

Czy jestem zadowolona z wyników mojej matury?

Wiem, że mogą się pojawić głosy, że poszło mi średnio. Ja jednak twierdzę inaczej i jestem z siebie zadowolona. Wiem ile czasu poświęcałam przez całe liceum na naukę i twierdzę, że matura poszła mi całkiem nieźle. Można to podsumować również inaczej tj. popatrzeć na to, czy dostanę się na moje wymarzone studia. I cóż? dostanę się bez problemu, a o to przecież chodziło 🙂


Moi drodzy, to byłoby tyle w dzisiejszym poście. Dziękuję, że trzymaliście za mnie kciuki nie tylko podczas trwania matury, ale i również podczas egzaminu z języka japońskiego, na który niestety z powodu choroby pojechać nie mogłam. Wiem jednak, że pojadę w innym terminie i to jeszcze lepiej przygotowana, więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 🙂 Zdrowie jest również ważne 🙂

A jak tam Wasze wyniki matury? Jesteście zadowoleni? 🙂

Do następnego postu!

Może Ci się również spodobać:

Ucz się języka obcego z Keitah!

Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw lub wzbogacić to, co już potrafisz, by lepiej się porozumiewać?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, z chęcią pomogę Ci przejść zarówno przez słownictwo, jak i gramatykę, by język nie był już dla ciebie obcy oraz by żadna rozmowa nie była stresująca.

Możesz się ze mną uczyć kilku języków obcych na zajęciach indywidualnych lub grupowych! Zajęcia są dostosowane pod Ciebie i Twoje zainteresowania oraz sposób nauki. W taki sposób możesz uczyć się ze mną:

Atmosfera na zajęciach

Zajęcia prowadzę w w przyjaznej i często zabawnej atmosferze. Ze mną nie tylko można pożartować na wiele tematów, ale też pozachwycać się utworami muzycznymi, wymienić się propozycjami filmów do obejrzenia oraz podyskutować na temat tego, jak przyswoić trudniejsze słówka, by stały przed tobą otworem i już nigdy nie sprawiały trudności.

Jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach skupiamy się na najważniejszych zwrotach i słówkach, dzięki czemu bardzo szybko możesz opanować język i przekroczyć bariery w mówieniu. Podczas zajęć na bieżąco zapisuję wymowę zdań oraz wyrazów i rozbrajam je na części pierwsze razem z uczniem, by stało się ono dla niego jasne i czytelne.

Więc jak, zdecydujesz się na naukę języka obcego z Keitah? 🙂