DARMOWE SPOTKANIE INFORMACYJNE

Chcesz upewnić się, że zajęcia są właśnie dla Ciebie? Zapisz się na darmowe spotkanie, gdzie poznasz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

ANGIELSKI

NIEMIECKI

HISZPAŃSKI

KOREAŃSKI

NIE MA ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE?

Jeśli na stronie nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie lub też masz wątpliwości co do wyboru konkretnego kursu to umów się na spotkanie w tej sprawie!

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE?

Na bezpłatnym 15-minutowym spotkaniu poprzez platformę Skype będziesz mieć możliwość zapytania o wszystkie nurtujące Cię kwestie w sprawie zajęć.

SPOTKANIE NIE ZOBOWIĄZUJE DO DALSZEJ NAUKI

Umówienie się na darmowe spotkanie nie zobowiązuje do zapisania się na jeden z kursów. Jest to po prostu krótkie spotkanie, które pomoże Ci w podjęciu decyzji, czy nauka z Keitah będzie dla Ciebie.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SPOTKANIE?

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na kontakt ze strony szkoły! W przeciągu 1 dnia roboczego otrzymasz szczegółowe dane dotyczące spotkania wraz z terminami na spotkanie w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie masz takiej wiadomości, sprawdź, czy nie trafiła ona przez przypadek do spamu.

Cześć! Miło mi, że jesteś na mojej stronie! Znajdziesz tutaj inspirację do nauki języków obcych oraz motywację do radzenia sobie z codziennością. Prowadzę kanał na YouTube, gdzie staram się robić to samo – inspirować, motywować i dawać dobre rady na temat nauki języków obcych.

E-mail: ja@keitah.pl