Zwierzęta po niemiecku, czyli podstawowe słownictwo niemieckie

Zwierzęta po niemiecku

Być może zaczynasz swoją naukę języka niemieckiego i chcesz wiedzieć, jak są poszczególne zwierzęta po koreańsku. W końcu to jedne z podstawowych słów i dobrze byłoby je poznać w każdym języku obcym, którego się uczymy!

Poniżej znajdziesz 15 podstawowych słów z działu zwierzęta wraz z audio.

der Hund – pies


die Katze – kot


der Vogel – ptak


der Fisch – ryba


das Pferd – koń


die Kuh – krowa


das Schwein – świnia


das Schaf – owca


das Huhn – kurczak


der Hase – zając


die Schlange – wąż


der Frosch – żaba


die Ameise – mrówka


die Spinne – pająk


die Schildkröte – żółw

Podobną listę znajdziesz również do nauki języka:

Chcesz nauczyć się innych słówek w języku niemieckim?

Powyżej pojawiło się 15 słówek, które już są dobrym startem jeśli chodzi o zwierzęta po niemiecku. Jeśli jednak chcesz nauczyć się więcej słówek, zobacz ofertę kursów językowych do nauki języka niemieckiego.

Możesz się ze mną uczyć języka niemieckiego na zajęciach indywidualnych lub grupowych! Zajęcia są dostosowane pod Ciebie i Twoje zainteresowania oraz sposób nauki. W taki sposób możesz uczyć się ze mną:

Atmosfera na zajęciach

Zajęcia prowadzę w w przyjaznej i często zabawnej atmosferze. Ze mną nie tylko można pożartować na wiele tematów, ale też pozachwycać się utworami muzycznymi, wymienić się propozycjami filmów do obejrzenia oraz podyskutować na temat tego, jak przyswoić trudniejsze słówka, by stały przed tobą otworem i już nigdy nie sprawiały trudności.

Jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach skupiamy się na najważniejszych zwrotach i słówkach, dzięki czemu bardzo szybko możesz opanować język i przekroczyć bariery w mówieniu. Podczas zajęć na bieżąco zapisuję wymowę zdań oraz wyrazów i rozbrajam je na części pierwsze razem z uczniem, by stało się ono dla niego jasne i czytelne.

Więc jak, zdecydujesz się na naukę niemieckiego z Keitah? 🙂

Picture of Keitah

Keitah

Nazywam się Kasia Flamma i prowadzę szkołę językową, w której nauczam angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i koreańskiego. Języki obce oraz efektywne metody nauki są moją pasją, którą chcę dzielić się z innymi!

Czy chcesz nauczyć się języka obcego?

Sprawdź całą ofertę kursów indywidualnych oraz samodzielnych.

Zapisz się do newslettera!

Poznaj najlepsze triki na naukę języków obcych i recenzje materiałów do nauki!

Cześć! Miło mi, że jesteś na mojej stronie! Znajdziesz tutaj inspirację do nauki języków obcych oraz motywację do radzenia sobie z codziennością. Prowadzę kanał na YouTube, gdzie staram się robić to samo – inspirować, motywować i dawać dobre rady na temat nauki języków obcych.

E-mail: ja@keitah.pl